Pliki do pobrania

Karty zgłoszeń klubów i zawodników indywidualnych uprawnionych do startu w zawodach GPP 2018 r.

Pliki PDF do wypełnienia elektronicznego (formularze) lub pliki .xlsx (Excel)

W razie problemów z zapisem pliku .pdf należy zainstalować lub zaktualizować darmowy program Adobe Reader do nowszej wersji ze strony producenta

Przypominamy, że ostateczny termin dostarczenia kart zgłoszeniowych do Działu Sportu ZG PZW na adres sportpzw@zgpzw.pl upływa  w dniu 31 stycznia 2018 r.

Karty zgłoszeń wypełniają jedynie klubu i zawodnicy indywidualni którzy nabyli uprawnienia do startu w zawodach GPP 2018.

Karty zgłoszeń NIE DOTYCZĄ zawodników którzy chcą startować w eliminacjach.

Do zawodów eliminacyjnych Kluby, Teamy i zawodnicy indywidualni, zgłoszenia dokonują bezpośrednio do organizatora danych zawodów eliminacyjnych, na kartach zgłoszeń dołączonych do komunikatów.

SPŁAWIK

Karta Zgłoszenia PDF

SPINNING BRZEG

Karta zgłoszenia PDF